Bhutan

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Bhutan kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Bhutanis

Bhutan on budistlik kuningriik Himaalaja idaosas ning on kuulus oma kloostrite, kindluste (või dzongide) ja suurejooneliste vaadete poolest, mis ulatuvad subtroopilistest tasandikutest järskude mägede ja nende orgudeni. Himaalaja tipud, nagu Jomolhari, kõrgusega 7326 m, on trekisõprade jaoks populaarne sihtkoht. Paro Taktsangi klooster, tuntud ka kui Tiigri taana, on ehitatud Parose oru metsa kohal mäe külje kohale.

Bhutan piirneb põhjas Tiibetiga (Hiina) ja lõunas Indiaga.

Thimphu on pealinn ja Bhutani kõige asustatud linn, selle linnaosa pealinn, millele ta oma nime annab. See asub riigi kesk-lääneosas. Linn on ehitatud põhja-lõuna suunas oru läänepoolsesse ossa, mille moodustas Raidāk, ja see on kõrguselt kolmas pealinn maailmas.

Thimphul ja veel mõnel suurel Bhutani suurlinnal on Bhutanis olnud üüritavate majade nappus, aga ka müüdava kinnisvara puudus. See on tingitud tööhõive suurenemisest ja Dzongkhaksi elanikud üle 20 on rännanud sellistesse kohtadesse nagu Thimphu, Pheuntsholing, Gelephu jne.

Esiteks ei ole Thimphu linnas üürimajutuse leidmine lihtne. Võimalused on paremad sellistes piirkondades nagu Babesa (lõuna), Taba (põhja) ja muud piirialad.

Kui olete huvitatud Bhutanis müüdavast kinnisvarast, võiks see olla hea hetk selle ostmiseks, kuna Bhutani turismimajandus õitseb, eriti peamistes vaatamisväärsustes, nagu Tiigri pesa, kaunid Dzongid, metsikud vaated suurepärastele orgudele ja nende ümbruses. lihtsa ligipääsetavuse tõttu kursilt väljas.

 

Kui soovite osta müüdava kinnisvara Bhutanis, on Paro parim linn elamiseks paljudel põhjustel: juurdepääs rahvusvahelisele lennujaamale, palju kvaliteetseid hotelle ja restorane linnas ja lähiümbruses, Thimphu lähedus, ulatuslik arendus turismi ja sellega seotud tööstusharude jaoks ning ettevõtlusbuum väikesemahuliste / majapidamisettevõtete ja isemajandavate ettevõtete jaoks.

Nii et kui soovite kolida ja osta Bhutanis müüdavat kinnisvara, on nüüd õige aeg.

  •  
    Kolimine Bhutani. Kodumaalt lahkunud ja elavad Bhutanis.

      Jätkates maailma kõige sugestiivsemate riikide analüüsimist, kus on võimalik totaalselt rahulikult ja hõlpsalt ümber paigutada, lummas meid sõna otseses mõttes omalaadne ainulaadne reaalsus. Ida-Himaalajas asuv budistlik kuningriik, mis on kuulus kogu maailmas suurejooneliste minevikumärkide ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 4913

Müük 3 magamistuba, Bhutan, Thimphu, Thimphu, center

88,000.00EUR
Müük
3 magamistuba

166 m²
Maja müüakse täielikult möbleeritud koos valgete kaupade, kardinate, salongi ja magamistoa mööbli. Kinnistul on värvitud viimistlus ja ehitus lõppes 2...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB